CZ EN

therooftopguide.com Trip advisor

Přihlašte se k odběru Newsletteru

Svatby

Jako součást špičkového hotelu můžeme nabídnout rozmanité možnosti pro uspořádání svatby či svatební hostiny.

Restaurace Coda

Intimní prostředí restaurace CODA je ideálním místem pro uspořádání svatební hostiny. Prostor restaurace lze plně uzavřít a po vyklizení využít také jako taneční parket. Kapacita činí 30 míst

Střešní terasa

Střešní terasu lze pronajmout jako jedinečné místo pro svatební obřad s překrásným výhledem na nejkrásnější památky Prahy. Prostory terasy lze využít také pro uspořádání welcome drinku před obřadem či ke svatební hostině. Terasa je v provozu pouze za příznivého počasí. Kapacita terasy 30 míst, kapacita na stání 70 míst

Vrtbovská zahrada

Jedinečná kaskádovitá barokní zahrada je pořádáním nezapomenutelných svatebních obřadů proslulá. Náš personál Vám zajistí občerstvení před či po obřadu, svatební hostinu či welcome drink. Zahrada je v provozu vždy od dubna do října.

Knihovna u krbu

Využijte intimní prostor s plně funkčním krbem k romantickým zásnubám či k první romantické večeři novomanželů.

Zimní zahrada

Zimní zahrada s pianem a prosklenou střechou vás uchvátí svou jedinečnou atmosférou. Prostor nabízí kapacitu až 80 míst na stání a je ideálním místem pro uspořádání rautu nebo svatební hostiny. Zimní zahradu lze propojit s hotelovým Atriem a získat tak prostor pro svatební hostinu s kapacitou až 150 osob.

Velké a malé kino

Dvě soukromá kina pro 12 nebo 6 osob lze využít pro promítání svatebních videí či fotografií novomanželů z dětství. Obě místnosti lze během svatebního dne využít také jako prostor pro děti se zajištěným hlídáním (na objednávku).

V rámci nabízených služeb lze využít také ubytovací kapacity hotelu ARIA.

Budete-li mít jakékoliv dotazy, neváhejte kontaktovat naší svatební koordinátorku Lucii na emailu: lucie.cudova@aria.cz.