CZ EN

therooftopguide.com Trip advisor

Přihlašte se k odběru Newsletteru

Privátní akce

Jako součást špičkového hotelu nabízíme rozmanité možnosti pro uspořádání rodinných oslav či setkání s vašimi blízkými.

Restaurace Coda

Intimní prostředí restaurace CODA lze využít pro uspořádání rodinné oslavy, narozenin či jiné zvláštní příležitosti. Kapacita činí 30 míst.

Střešní terasa

Toto jedinečné místo vás uchvátí překrásným výhledem na střechy malostranských domů i velmi příjemnou atmosférou. Potěšte své blízké pozváním na originální místo, kde si můžete vychutnat jak skvělý oběd, tak i romantickou večeři či sklenku vína s lahodným dezertem. Terasu lze pronajmout také soukromě na vaše oslavy či jiné významné události. Terasa je v provozu pouze za příznivého počasí. Kapacita restaurace 30 míst, kapacita na stání 70 míst.

Knihovna u krbu

Intimní prostor s hořícím krbem lze pronajmout pro romantickou večeři ve dvou, jako originální místo k oslavě zásnub, narozenin či výročí svatby. Samozřejmostí je naprosté soukromí a dokonalý servis.

Velké a malé kino

Dvě soukromá kina pro 12 nebo 6 osob lze využít pro rodinné projekce, sledování sportovního přenosu s přáteli nebo jako originální místo pro romantickou večeři při sledování filmu na velkoplošné obrazovce. Obě místnosti jsou vybaveny velmi pohodlnými křesly či pohovkou, špičkovou ozvučovací technikou a možností vybrat si svůj oblíbený film z mediatéky čítající více než 5000 DVD nosičů.