CZ EN

therooftopguide.com Trip advisor

Přihlašte se k odběru Newsletteru

Firemní akce

Jako součást špičkového hotelu nabízí restaurace Coda rozmanité možnosti pro uspořádání firemních akci či obchodních jednání.

Restaurace Coda

Intimní prostředí restaurace CODA je vhodné pro obchodní obědy, tiskové konference, přednášky, či jiné zvláštní příležitosti. Kapacita činí 30 míst.

Střešní terasa

Terasa nabízí panoramatický výhled na město a je ideálním místem pro obchodní oběd či originální welcome drink před zahájením důležitého jednání. Terasu lze pronajmout také na firemní oslavy či jiné významné události. Terasa je v provozu pouze za příznivého počasí. Kapacita restaurace 30 míst, kapacita na stání 70 míst.

Vrtbovská zahrada

Jedinečná kaskádovitá zahrada zapsaná na seznamu kulturních památek UNESCO je přístupná hostům restaurace vždy od dubna do října a je jedinečným místem pro uspořádání slavnostních výročních akcí či firemních večírků. Zahradu lze využít také jaké místo pro welcome drink či jako zpestření pro hosty vaší konference.

Knihovna u krbu

Intimní prostor s plně funkčním krbem lze pronajmout pro obchodní jednání s menším počtem účastníků nebo jej využít k odpočinku po náročném jednání.

Zimní zahrada

Zimní zahrada s pianem a prosklenou střechou vás uchvátí svou jedinečnou atmosférou. Prostor nabízí kapacitu až 80 míst na stání a je ideálním místem pro uspořádání rautu, tiskové konference nebo firemního večírku. Prostor Zimní zahrady lze propojit s hotelovým Atriem a získat tak plochu s kapacitou až 150 osob.

Velké a malé kino

Dvě soukromá kina pro 24 nebo 6 osob lze využít pro konference (max. kapacita až 40 osob), obchodní jednání či jako prostor pro originální zakončení večeře při sledování filmu, hudebního koncertu či sportovního přenosu. Hosté mají možnost vybrat si z rozsáhlé mediatéky čítající více než 5000 DVD titulů.

Zasedací místnost - Boardroom

Zasedací místnost je určena pro 10 osob a je vybavena nejmodernější konferenční technikou čítající plasmovou obrazovku, DVD přehrávač, magnetickou tabuli, telefon pro konferenční hovory, flip-chart a Wi-Fi internetové připojení.